CVET Oogreiniger Traanstreep Hydrogel 60 ml
Direct leverbaar
€
19,
15
| Aantal | Prijs per stuk | Uw korting per stuk |
|---|---|---|
| vanaf 2 |
€ 18,75
|
€ 0,40 |
- Ma-Za voor 20u besteld: vandaag verzonden*
- Gratis verzending vanaf €59
- Veilig betalen
- Spaar Petpunten
De Oogreiniger Traanstreep Hydrogel van CVET voor het schoonmaken van het gebied rondom het oog van dieren
Bij vuil en traamstrepen rondom de ogen van dieren is de oogreiniger hydrogel van CVET een uitkomst. Deze milde oplossing reinigt en verwijdert vuil. Geschikt voor de huid rondom de ogen van dieren, zoals hond, kat en paard.
Eigenschappen CVET Oogreiniger Hydrogel
- Oogreiniger voor het verwijderen van vuil rondom de ogen van dieren.
- Verwijdert traanvlekken (traanstreep) en vuil.
- Mild en effectief.
CXL is het Covetrus eXclusive Label voor dieren.
Geschikt voor
Dieren, zoals hond, kat, paard.
Gebruik CVET Oogreiniger Hydrogel
Voor het schoonmaken van het gebied rondom de ogen. Voor het verwijderen van traanvlekken en vuil rondom de ogen.
Samenstelling
0,026 % hypochlorig zuur (actief chloor), geïoniseerd water, natriumchloride, natriummagnesium-fluorsilicaatgel, mononatriumfosfaat.
Specificaties
| Productnr.: | 12354 |
|---|---|
| Diersoort: | Hond, Kat, Paard |
| Ondersteunt (bij): | Oog |
| Toedieningsvorm: | Vloeistof |
Veelgestelde vragen
Ja, deze hydrogel helpt bij het verminderen van traansstrepen die vaak ontstaan door overmatige tranen.
Breng een kleine hoeveelheid hydrogel aan op een schone doek of watje en veeg voorzichtig over het oog en het gebied rond het oog.