slide 2 of 4
  • Ma-Za voor 20:00 besteld: vandaag verzonden*

NAF Biotine Plus – Supplement voor hoefgezondheid bij paarden

Direct leverbaar

30,
55
Inhoud
+10 gratis Petpunten
    • Ma-Za voor 20u besteld: vandaag verzonden*
    • Gratis verzending vanaf €59
    • Veilig betalen
    • Spaar Petpunten

Waarom kiezen voor NAF Biotine Plus voor uw paard?

NAF Biotine Plus is een aanvullend diervoeder dat speciaal is samengesteld ter ondersteuning van de hoefgezondheid bij paarden en pony’s. Het bevat een hoge dosering biotine in combinatie met MSM, methionine en calcium om de kwaliteit van het hoornweefsel te verbeteren en brokkelhoeven tegen te gaan.

Dit supplement ondersteunt niet alleen de groei, maar ook de elasticiteit en sterkte van de hoefwand en de zool. Ideaal voor paarden met beschadigde, broze of slecht groeiende hoeven. Dagelijks gebruik draagt bij aan langdurige verbetering van de hoefstructuur.

Bekijk ook ons aanbod van supplementen voor gezonde hoeven of lees onze blogs over hoefondersteuning voor aanvullende verzorgingstips.


Wat maakt NAF Biotine Plus zo effectief?

  • Bevat 20 mg biotine per dagdosering voor optimale hoefgroei
  • MSM en methionine ondersteunen veerkrachtig hoornweefsel
  • Dagelijks inzetbaar bij hoefproblemen of ter preventie

NAF Biotine Plus is geschikt voor langdurig gebruik en eenvoudig te mengen met het voer.


Voor welke paarden is dit geschikt?

  • Paarden en pony’s met brokkelhoeven of dunne/zachte zolen
  • Dieren met trage of slechte hoefgroei
  • Paarden die extra ondersteuning nodig hebben door natte bodems of stalomstandigheden

Dosering en gebruik

NAF Biotine Plus is geschikt voor dagelijks gebruik. Meng het poeder door het voer. Zorg altijd voor voldoende schoon en vers drinkwater.

Type paard Dosering (g/dag)
Paarden (500–600 kg) 30
Pony’s en kleinere paarden 15–20

Houdbaarheid & bewaaradvies

Samenstelling

  • Ingrediënten: Luzerne (gedroogd), calciumcarbonaat, koolzaadolie, biergist, methyl sulfonyl methaan (MSM).
  • Analytische bestanddelen: Ruw eiwit 15,1%, ruwe oliën en vetten 6%, ruwe as 28,6%, ruwe celstof 15%, natrium 0,07%, calcium 9,9%, MSM 9.600 mg/kg.
  • Toevoegingsmiddelen (per kg): DL-Methionine (3c301) 18.800 mg, zinksulfaat monohydraat (3b605) 252 mg, biotine (3a880) 301 mg.

Plus- en minpunten

  • Ondersteunt gezonde, sterke en elastische hoeven met 20 mg biotine per dag
  • Met MSM en methionine voor de opbouw van hoornweefsel
  • Eenvoudig te mengen met het voer en geschikt voor dagelijks gebruik

Specificaties

Productnr.: 5516
Aandoening/orgaan: Hoeven
Diersoort: Paard
Ondersteunt (bij): Hoeven
Toedieningsvorm: Poeder

Veelgestelde vragen
Ja, NAF Biotine Plus is speciaal ontwikkeld om de hoefkwaliteit te verbeteren bij paarden met broze, gescheurde of langzaam groeiende hoeven.
Het supplement ondersteunt de hele hoefstructuur, dus zowel bij brokkelen als bij kleine scheurtjes of barsten aan de hoefwand kan het zeker effect hebben.
Ja, vocht tast vaak de hoefkwaliteit aan. Biotine Plus kan dan helpen om de hoeven weerbaarder en sterker te maken van binnenuit.
Je merkt het vooral aan de kwaliteit van nieuw aangroeiend hoorn. Vraag je hoefsmid om de groei en stevigheid van de hoeven te beoordelen tijdens de hoefbeurten.

Meer producten van NAF:

slide 5 to 8 of 16
YouShouldAsk